Home / Wypalarki plazmowe / Silver 100-200

Wycinarka plazmowa SILVER 100-200

Linia Silver to doskonały wybór na początek przygody z przecinarkami plazmowymi CNC.
Urządzenia te mają zoptymalizowane parametry, które sprawiają, że możesz z łatwością wejść w świat maszyn CNC i to za bardzo przyjazną cenę. Oczywiście nasze wycinarki plazmowe świetnie odpowiedzą też na Twoje bardziej profesjonalne potrzeby z branży przemysłu.

Kt 7 - Silver 100x200

Nasz ploter plazmowy Silver 100-200 doskonale sprawdza się w zadaniach wymagających precyzji. Dzięki temu możesz liczyć na bardzo dużą dokładność cięcia i wypalania kształtów.

W osiągnięciu najwyższej jakości pracy nie będzie Ci przeszkadzać brak automatycznego sterowania, obustronny napęd bramy, lub Flip Over System, w które to klasa maszyn Silver nie została wyposażona.

Pełna, ocynkowana konstrukcja, odpowiednio dopasowana nośność stołu roboczego oraz sprawdzony, łatwy w obsłudze sterownik maszyny, to cechy wyróżniające urządzenia naszej marki na tle konkurencji. Postaw więc na linię Silver i gładko wejdź w świat przecinarek plazmowych CNC.

Wodny Stół Roboczy wycinarki plazmowej

Stół wodny plotera plazmowego Silver 100-200 gwarantuje łatwą oraz czystą pracę bez konieczności stosowania żadnych systemów filtracyjnych. Decydując się na to urządzenie, zapewnisz sobie małe zużycie materiałów i surowców, a także niską emisję gazów. Posiadając maszynę z wodnym stołem roboczym naszej marki CNC, nie musisz używać żadnego odciągu dymów i spalin.

Silver 100-200 posiada najmniejsze pole robocze spośród wszystkich oferowanych przez nas maszyn. Jeśli potrzebujesz większego pola roboczego, zapoznaj się z modelem Silver 150-300. Jest to nieco większa maszyna o tak samo zoptymalizowanych parametrach.

Plazma w obrabiarce linii Silver

Nasza nowoczesna wycinarka plazmowa Silver 100-200 umożliwia bardzo szybką pracę w materiale. Mimo że jest maszyną o zoptymalizowanych parametrach, niewyposażoną we wszystkie funkcjonalności, które posiadają wyższe klasy urządzeń, zachowuje niezwykle wysoką precyzję cięcia, a w efekcie wycinanych detali.

Proces cięcia wycinarką plazmową Silver 100-200 jest bardzo prosty i tani. Nie wymaga on podgrzewania materiału, szczelina cięcia jest wąska, a zakres grubości blach bardzo szeroki, bo zaczynający się już od 1 mm. Nie wymaga dostarczania specjalnych mieszanin gazowych, co znacznie obniża koszty pracy. Pole robocze maszyny pokrywa się z najpopularniejszymi rozmiarami materiałów dostępnych na rynku. Wymienione parametry, w połączeniu z używanym przez nas systemem sterowania, sprawiają, że klasa Silver znajduje szerokie spektrum odbiorców w Polsce, jak i za granicą.

Koszty pracy przecinarki plazmowej są bardzo niskie w porównaniu z innymi technikami obróbczymi. Dzieje się to dzięki połączeniu zautomatyzowanego palnika plazmowego, który stanowi doskonałe rozwiązanie obróbcze z wodnym stołem roboczym.

Obrabiarkę plazmową Silver 100-200 wyróżnia:

  • niezwykle atrakcyjna cena,
  • w pełni ocynkowana konstrukcja,
  • łatwa oraz intuicyjna obsługa,
  • cięcie od 1 mm do 57 mm,
  • wysoka precyzja pracy,
  • zwarta i łatwa w transporcie konstrukcja.

Ocynkowana konstrukcja plotera plazmowego

Wszystkie elementy naszej maszyny są w pełni ocynkowane, aby zapewnić maksymalną ochronę antykorozyjną. Dzięki temu przecinarka plazmowa Silver 100-200 jest całkowicie odporna na rdzę, co gwarantuje bezawaryjną pracę przez wszystkie lata jej eksploatacji.

Precyzja pracy wypalarki sterowanej numerycznie

Nie czekaj i zainwestuj w rozwiązanie, jakim jest Precyzyjne Sterowanie Numeryczne (CNC) maszyn. Pozwoli Ci to z niebywałą dokładnością kierować urządzeniem tnącym, co przełoży się na jakość obróbki materiałów. Łuk plazmowy stosowany w wycinarce Silver 100-200 wprowadzi Twoje procesy przemysłowe na nieosiągalny dotychczas poziom.

Oszczędność czasu i pieniędzy zauważysz od pierwszych chwil użytkowania naszej wycinarki plazmowej. Łatwość przygotowania do pracy, obsługi i bezawaryjność sprawią, że praca z naszą obrabiarką plazmową będzie dla Ciebie czysta przyjemność.

Jakość i cena maszyny Silver 100-200

Obrabiarka plazmowa Silver 100-200 to nowa jakość, którą możesz mieć od ręki w swoim warsztacie lub fabryce.

Dzięki pracy naszego zespołu specjalistów udało się zaprojektowa i wdrożyć do produkcji ploter plazmowy, który łączy w sobie wyjątkową jakość z przystępną ceną. Obrabiarka Silver 100-200 jest maszyną o zoptymalizowanych parametrach i najmniejszym polu operacyjnym, potocznie nazywana ekonomiczną wersją naszego flagowego produktu, czyli wycinarki Speed 150-300.

Wypalarka plazmowa Silver 100-200 to przede wszystkim zintegrowany moduł sterowniczy, pełne ocynkowanie i kompaktowa konstrukcja. Dodając do tego legendarną bezawaryjność wypalarek plazmowych, otrzymujemy rozwiązanie większości Twoich problemów.

 


Wycinarka plazmowa SILVER 100-200

Linia Silver to doskonały wybór na początek przygody z przecinarkami plazmowymi CNC.