Home / Wypalarki plazmowe / Silver 150-300

Wycinarka plazmowa SILVER 150-300

Wybierz maszynę klasy Silver, a w świat przecinarek plazmowych CNC wejdziesz gładko i bezawaryjnie.
Postaw na model Silver 150-300, aby zyskać maszynę o zoptymalizowanych parametrach, w przystępnej cenie i jednocześnie wysokiej jakości.

SILVER 150-300

Polecamy to urządzenie każdemu rozpoczynającemu przygodę z wypalarkami plazmowymi. Możesz być jednak pewien, że nasz ploter plazmowy Silver 150-300 odpowie też na Twoje bardziej profesjonalne potrzeby.
Charakteryzuje się bardzo dużą dokładnością cięcia i wypalania kształtów, przez co jest idealnym wyborem do zadań wymagających dużej precyzji.

Od modelu Silver 100-200 głównie różni się rozmiarem, w tym wielkością pola roboczego oraz posiadaniem stołu wodnego. Jego konstrukcja jest w pełni ocynkowana, nośność stołu roboczego odpowiednio dopasowana, a sterownik maszyny łatwy w obsłudze i bezawaryjny. Dokładnie tyle potrzebujesz, aby wyposażyć swoje przedsiębiorstwo w doskonałej jakości sprzęt w przystępnej cenie.

Wodny Stół Roboczy CNC

Łatwą i czystą pracę w swoim warsztacie lub fabryce zapewnisz sobie, stawiając na ploter plazmowy Silver 150-200 ze stołem wodnym. Zapewnimy Ci też dodatkową oszczędność, ponieważ nie musisz inwestować w odpowiedni system filtracyjny, a także zmniejszysz zużycie materiałów eksploatacyjnych i surowców. Zdecyduj się na maszynę plazmową z wodnym stołem roboczym naszej marki, a obniżysz też emisję gazów i nie będziesz musiał używać odciągu dymu oraz spalin.

Plazma w obrabiarce linii Silver

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne wycinarki plazmowe, a w tym model Silver 150-300, który umożliwi Ci szybką i bardzo precyzyjną obróbkę materiału. Chociaż jest to maszyna o zoptymalizowanych parametrach względem urządzeń innych klas CNC, jej praca utrzymuje się na najwyższym poziomie.

Proces cięcia wycinarką plazmową Silver 150-300 obniży koszty i przyspieszy obróbkę we wszystkich procesach produkcyjnych w Twojej firmie. Nie wymaga on podgrzewania materiału, a szczelinę cięcia pozostawia odpowiednio wąską. Pole robocze naszej maszyny pokrywa się z najpopularniejszymi rozmiarami blach dostępnych na rynku. Dodatkowo jest ono większe niż w modelu Silver 100-200, stąd tak duża popularność tej maszyny wśród klientów polskich i zagranicznych.

O koszty pracy przecinarki plazmowej nie musisz się martwić, ponieważ w porównaniu do innych technik obróbczych są bardzo niskie. Odpowiada za to nasz zautomatyzowany palnik plazmowy, stanowiący klucz do wysokiej precyzji wycinanych detali.

Obrabiarkę plazmową Silver 150-300 wyróżnia:

  • niezwykle atrakcyjna cena,
  • w pełni ocynkowana konstrukcja,
  • łatwa oraz intuicyjna obsługa,
  • cięcie od 1 mm do 57 mm,
  • wysoka precyzja pracy,
  • zwarta i łatwa w transporcie konstrukcja,
  • większe nominalne pole robocze.

Gwarancja ochrony antykorozyjnej

Gwarantujemy maksymalną ochronę antykorozyjną, dzięki pełnemu ocynkowaniu wszystkich elementów naszej maszyny. Dzięki całkowitemu uodpornieniu przecinarki plazmowej Silver 150-300 na rdzę, wykonuje ona całą pracę w trybie bezawaryjnym przez wszystkie lata eksploatacji plotera plazmowego.

Precyzja pracy, która oszczędza czas i pieniądze

Za dokładność naszych urządzeń tnących odpowiada Precyzyjne Sterowanie Numeryczne (CNC) maszyn. Dzięki temu rozwiązaniu jakość obróbki materiałów jest bardzo wysoka i dodatkowo zajmuje mniej czasu. Oszczędź go jeszcze więcej i bezzwłocznie zainwestuj w wycinarkę plazmową Silver 150-300. Gwarantujemy, że procesy w Twojej firmie wejdą na wyższy poziom.

Nasze ogromne doświadczenie pozwoliło stworzyć bezawaryjne rozwiązanie, które pomoże Ci oszczędzać czas i pieniądze już od pierwszych chwil użytkowania. Łuk plazmowy sprawia, że na tle innych technik obróbki metalu, nasza maszyna wypada najlepiej. Zaufaj nam, tak jak zrobiło już mnóstwo klientów z całego świata.

Wysoka jakość i niska cena Silver 150-300

Potrzebujesz obrabiarki w wersji ekonomicznej, ale większego gabarytu, jest to model dla Ciebie.

Linia Silver powstał w odpowiedzi na wyraźną potrzebę rynku. Nasz zespół zaprojektował i wdrożył do produkcji obrabiarkę plazmową, która, choć ma mniejsze parametry niż nasz flagowy produkt, wykonuje pracę wysokiej jakości i jest w przystępnej cenie. Maszyna Silver 150-300 jest jednym z dwóch modeli tej linii, nieco większym i wyposażonym w kilka dodatkowych funkcji.

Za wysoką jakością wypalarki plazmowej Silver 150-300 przemawia fakt, że jest to maszyna w pełni ocynkowana, o kompaktowej konstrukcji, z niezawodnym systemem sterowania CNC. Zainwestuj w naszą wypalarkę plazmową, a już zawsze w biznesie będzie Ci towarzyszyć legendarna bezawaryjność i wysoka jakość pracy.
 


Wycinarka plazmowa Silver 150-300

Model Silver 150-300 maszyna o zoptymalizowanych parametrach, w przystępnej cenie i jednocześnie wysokiej jakości.