Home / Wypalarki plazmowe / Speed 150-300

Wycinarka plazmowa Speed 150-300

Speed 150-300 to nasza flagowa wycinarka plazmowa, która została zaprojektowana i wytworzona w Polsce, a na przestrzeni lat podbiła rynek w Europie, Arabii Saudyjskiej, Indiach oraz w Afryce.
Jest to nasze główne urządzenie, dzięki któremu możemy zagwarantować Ci rozwiązanie w technologii obróbczej blach na światowym poziomie.

Speed 150-300

Bezawaryjna wypalarka plazmowa Speed 150-300 CNC została sprawdzona na wielu polach współczesnego przemysłu. Wiemy, że oferujemy Ci produkt łatwy w obsłudze, pracujący precyzyjnie, gotowy do działania praktycznie już po rozładunku, o kompaktowej budowie.

Oznacza to, że możesz ustawić naszą maszynę w niemal każdym miejscu i cieszyć się doskonałej jakości efektami jej pracy już od pierwszych minut. Jako urządzenie sterowane numerycznie, daje Ci też możliwość przedłużania belki bramownicy, a to pozwala na współpracę z dedykowanymi obrotnikami do rur i profili.

Nasza wypalarka plazmowa Speed 150-300 jest dla Ciebie, jeśli interesuje Cię nowoczesne urządzenie, charakteryzujące się wysoką precyzją cięcia. Postaw na naszą flagową maszynę z serii Speed i wyposaż swój park maszyn w najlepsze urządzenie na świecie w swojej klasie.

Wodny stół roboczy generujący oszczędności

Wycinarka plazmowa Speed 150-300 to nasza flagowa maszyna CNC, której jakość utrzymuje się na światowym poziomie. Odpowiada za to między innym stół wodny roboczy CNC, który sprawia, że cięcie jest czystsze, a proces nie wymaga dodatkowego chłodzenia.

Możesz mieć pewność, że zaoszczędzisz, zmniejszając zużycie materiałów eksploatacyjnych i surowców oraz obniżysz emisję gazów. Oznacza to, że nie musisz inwestować odpowiedni system filtracyjny, ani używać odciągu dymu i spalin.

Plazma w obrabiarce Speed 150-300

Podobnie jak w innych modelach naszych maszyn, łuk plazmowy wycinarki Speed 150-300 umożliwia bardzo szybką pracę w materiale, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej precyzji wycinanych detali.

Sam proces cięcia jest na tyle dokładny i precyzyjny, że zwykle nie potrzeba dalszej skomplikowanej obróbki. Nie wymaga podgrzewania materiału, powstała szczelina jest odpowiednio wąska, a zakres grubości blach bardzo szeroki. Materiał obrabiany przed tę maszynę może mieć grubość od 1 mm do nawet 57 mm.

Wykorzystany w obrabiarce Speed 150-300 zautomatyzowany palnik plazmowy odpowiada też za obniżenie kosztów pracy maszyny. Zainwestuj więc w ten model, a zyskasz najlepsze na rynku rozwiązanie obróbcze.

Cechy szczególne obrabiarki plazmowej SPEED 150-300:

  • niewielkie rozmiary maszyny,
  • prędkość przejazdów do 25 m./min,
  • współpraca z obrotnikami do rur,
  • bardzo łatwa obsługa,
  • cięcie już od 1 mm do 57 mm,
  • zwarta, kompaktowa konstrukcja,
  • zabezpieczenie przed korozją spec. farbami,
  • wykorzystanie stali nierdzewnej,
  • system flip over.

Prędkość i zasięg wypalarki CNC

W wycinarce Speed 150-300 zastosowaliśmy przeniesienie napędu oraz możliwość przedłużania belki roboczej. Dzięki temu możesz pracować w rurach i profilach, a także osiągać wysokie prędkości przejazdowe. W swojej klasie jest to najlepsze urządzenie, które pomoże maksymalnie zoptymalizować czas realizacji Twojej pracy.

Oszczędzaj dzięki precyzji pracy wypalarek plazmowych

Za precyzję obróbki materiałów w urządzeniu Speed 150-300 odpowiada Precyzyjne Sterowanie Numeryczne (CNC). To właśnie ta funkcjonalność sprawia, że możesz oczekiwać od wypalarek plazmowych CNC wysokiej jakości pracy, ale też oszczędności czasu i pieniędzy.

Korzystanie z łuku plazmowego zdecydowanie usprawnia pracę z materiałem i gwarantuje dużą dokładność cięcia. Dzięki temu rozwiązaniu maszyna jest praktycznie bezawaryjna i nie generuje żadnych dodatkowych kosztów przez wiele lat jej użytkowania. Nie zwlekaj i włącz wypalarkę plazmową Speed 150-300 do swojej floty urządzeń, a wprowadzisz nową jakość do swoich procesów produkcyjnych.

Jakość i cena maszyny CNC

Nasza wypalarka plazmowa Speed to przede wszystkim w pełni krajowy produkt, którego jakość idąca w parze z atrakcyjną ceną, została doceniona na polskim i zagranicznych rynkach.

Kompaktową konstrukcję zbudowaliśmy ze stali nierdzewnej, ocynkowaliśmy i wyposażyliśmy w zintegrowany moduł sterowniczy. Nasi specjaliści zrealizowali też pomysł na łatwiejsze transportowanie i magazynowanie maszyny dzięki systemowi Flip Over. Nie musisz więc stosować dodatkowych wzmocnień czy modyfikacji, a wyłącznie cieszyć się z łatwej obsługi wycinarki Speed 150-300.

Jeśli dopiero budujesz swój park maszyn, a w branży przemysłu stawiasz swoje pierwsze kroki, polecamy Ci bardziej ekonomiczną klasę maszyn Silver. Są to naszej produkcji wycinarki plazmowe o zoptymalizowanych parametrach, które pomogą Ci gładko wejść w świat najlepszej techniki obróbki materiałów.

 


Wycinarka plazmowa Speed 150-300

Flagowe urządzenie, dzięki któremu możemy zagwarantować Ci rozwiązanie w technologii obróbczej blach na światowym poziomie.