Home / Wypalarki plazmowe / Speed 2 150-300

Wycinarka plazmowa Speed 2 150-300

Speed 2 150-300 to nasza nowa flagowa wycinarka plazmowa, która została zaprojektowana w drodze udoskonalania wypalarki plazmowej Speed 150-300. Nowy model wycinarki z tej serii to przede wszystkim ukłon w stronę poprzedniego modelu, który na przestrzeni lat podbił rynek w całej Europie, Arabii Saudyjskiej, Indiach oraz w Afryce.

Dzięki temu urządzeniu możemy Ci zagwarantować rozwiązanie o najlepiej zoptymalizowanych parametrach, pod wieloma względami dorównujące droższym i lepiej wyposażonym maszynom.

Wycinarka plazmowa Speed 2 150-300

Wypalarka plazmowa Speed 2 150-300 CNC doskonale odpowiada na aktualne potrzeby współczesnego przemysłu. Dzięki uważnej obserwacji kierunków rozwoju technologii obróbczej blach mogliśmy wytworzyć i zaoferować Ci produkt, który jest łatwy w obsłudze, pracuje niezwykle precyzyjnie i wciąż pozostaje w przystępnej cenie. Mimo rozbudowanych możliwości wypalarka Speed 2 wciąż jest maszyną o kompaktowej budowie, którą wszędzie możesz ustawić i od razu w pełni z niej korzystać. Jako że jest to urządzenie sterowane numerycznie, masz też możliwość przedłużania belki bramownicy, a to pozwala Ci na współpracę z dedykowanymi obrotnikami do rur i profili.

Nasza wypalarka plazmowa Speed 2 jest idealnym rozwiązaniem, jeśli szukasz urządzenia odpowiadającego na wszystkie aktualne potrzeby rynku i gwarantującego wysoką precyzję cięcia. Zaprojektowaliśmy dla Ciebie rozwiązanie światowej klasy, które stało się naszą flagową maszyną, najpopularniejszą i najcelniej trafiającą w potrzeby Twojego parku maszyn.

Najlepszy wodny stół roboczy w swojej klasie

Jedną z głównych zalet wycinarki plazmowej Speed 2 150-300 jest wodny stół roboczy. Dla naszej flagowej maszyny CNC wybraliśmy stół o najlepszych parametrach, które będą sprawdzać się w każdym parku maszyn. Wiemy, że zależy Ci na czystym cięciu i procesie obróbki bez dodatkowego chłodzenia, a Speed 2 spełnia oba te wymagania.

Wybierając maszynę Speed 2, która wyposażona jest w stół wodny roboczy CNC, zmniejszysz zużycie materiałów eksploatacyjnych i surowców. Obniżysz także emisję gazów, przez co nie będziesz musiał inwestować w odpowiedni system filtracyjny, ani stosować odciągu dymu i spalin. Dzięki nowej, udoskonalonej maszynie klasy Speed zyskasz jeszcze bardziej zauważalne oszczędności.

Plazma w obrabiarce Speed 2

Łuk plazmowy wycinarki Speed 2 150-300 jest kluczem do szybkiej pracy w materiale, której nie brakuje wysokiej precyzji wycinanych detali. Cięcie nie odbiega jakością wykonania od najlepszych światowych rozwiązań.

W efekcie cięcia plazmowego naszą wypalarką powstaje konkurencyjnie wąska szczelina, a podgrzewanie materiału nie jest wymagane. Do tego zakres grubości blach jest bardzo szeroki, bo obrabiany materiał może mieć grubość od 1 mm do 57 mm. Oznacza to, że zwykle nie musisz przejmować się dalszą skomplikowaną obróbką.

Model Speed 2 cechuje jeszcze niższy koszt pracy maszyny. Inwestując w tę wypalarkę, zapewniasz sobie więcej oszczędności. Dzieje się to dzięki wykorzystaniu zautomatyzowanego palnika plazmowego, który jest aktualnie najlepszym rozwiązaniem plazmowym na rynku obróbczym.

Jakość i cena maszyny CNC

Speed 2 150-300 to idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli budujesz swój pierwszy park maszyn i nie masz jeszcze dużego doświadczenia w branży przemysłu. Ta wycinarka plazmowa łączy w sobie cechy najlepszych urządzeń dostępnych na światowym rynku, optymalizuje je i oferuje Ci w przystępnej cenie. Dzięki niej Twoje pierwsze kroki w branży obróbki materiałów będą bezpieczne i pewne.

Nowa wypalarka plazmowa Speed 2 powstała jako udoskonalenie poprzedniego modelu, który został doceniony na wielu zagranicznych rynkach. Zaprojektowaliśmy więc rozwiązanie, które odpowiada na najbardziej aktualne potrzeby branży. Rozwinęliśmy jego funkcjonalności, nadając całkowicie nową jakość, ale zachowaliśmy przystępną cenę. Chcemy, aby w naszej ofercie znajdował się ogólnodostępny produkt o konkurencyjnej jakości.

Nasi specjaliści zadbali o takie szczegóły jak kompaktowa konstrukcja ze stali nierdzewnej, ocynkowana i wyposażona w zintegrowany moduł sterowniczy. Wdrożony został też sprawdzony w poprzednim modelu system Flip Over, który gwarantuje Ci łatwiejszy transport i magazynowanie maszyny. Dzięki temu maszyna Speed 2 nie potrzebuje dodatkowych wzmocnień i modyfikacji.

Cechy szczególne obrabiarki plazmowej SPEED 2

  • Niewielkie rozmiary maszyny
  • Prędkość przejazdów do 25 m./min.
  • Współpraca z obrotnikami do rur
  • Bardzo łatwa obsługa
  • Cięcie już od 1 mm do 57 mm.
  • Zwarta, kompaktowa konstrukcja
  • Zabezpieczenie przed korozją spec. farbami
  • Wykorzystanie stali nierdzewnej
  • System Flip Over

Prędkość i zasięg wypalarki CNC

Wycinarka Speed 2 150-300 to najlepsze urządzenie w swojej klasie pod względem optymalizacji czasu i realizacji pracy. Dzięki możliwości przedłużenia belki roboczej i zastosowaniu przeniesienia napędu otrzymujesz dostęp do pracy z dowolnymi rurami i profilami. W Twoim zasięgu są też jeszcze wyższe prędkości przejazdowe, które gwarantują sprawną i efektywną pracę.

Oszczędzaj dzięki precyzji pracy wypalarek plazmowych

Za wysoką jakość i precyzję obróbki materiałów w urządzeniu Speed 2 150-300 niezmiennie odpowiada Precyzyjne Sterowanie Numeryczne (CNC). Funkcjonalność ta gwarantuje oszczędności finansowe i optymalizację czasu pracy w Twojej firmie.

Łuk plazmowy CNC zastosowany w tym modelu wypalarki usprawnia pracę z materiałem i gwarantuje dużą dokładność cięcia. Wysoka jakość poszczególnych elementów sprawia, że maszyna Speed 2 może być w pełni eksploatowana przez wiele lat, pozostając praktycznie bezawaryjnym urządzeniem w Twoim parku maszyn. Postaw więc na najnowocześniejsze rozwiązanie na rynku w swojej klasie i wybierz wypalarkę plazmową Speed 2 150-300.

 


Wycinarka plazmowa Speed 2 150-300

Flagowe urządzenie, dzięki któremu możemy zagwarantować Ci rozwiązanie w technologii obróbczej blach na światowym poziomie.