Home / Wypalarki plazmowe / VolCut 200-400

Poznaj wypalarkę plazmowo-gazową VolCut 200-400

Doświadcz jeszcze większej mocy i możliwości z wypalarką plazmowo-gazową VolCut 200-400. Dzięki tej maszynie rozbudujesz swoją firmę w urządzenie wielozadaniowe, idealne do obróbki termicznej niemal każdego metalu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.
Wyposażona w dwa systemy tnące i jeszcze większy wodny stół roboczy, umożliwi Ci wprowadzenie nowej jakość do swojej firmy.

Vulcut_200-400.

Chcąc zapewnić Ci elastyczne urządzenie spełniające wszystkie potrzeby, zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy do produkcji klasę maszyn VolCut. Jest to rozwiązanie „2 w 1”, ponieważ maszyna posiada aż dwa systemy tnące, z czego każdy nadaje się do innego rodzaju pracy. Plazma zapewni Ci doskonałą jakość w połączeniu z szybkością wykonania, a system gazowy obrobi materiał o grubości nawet 150 mm. Dzięki temu urządzeniu nie musisz wybierać, możesz dokonać obróbki niemal każdej blachy dostępnej na rynku.

Dodatkowym atutem naszej wypalarki plazmowo-gazowej VolCut 200-400 jest to, że mimo jeszcze większych rozmiarów, jej konstrukcja pozostaje zwarta i kompaktowa. Choć wymiary stołu roboczego to 2x4m, maszyna wciąż jest łatwa w transporcie i odporna na wszelkie uszkodzenia. Wyposażyliśmy ją też w system HydroCut, który udoskonali Twoje plazmowe cięcie.

Plazma w obrabiarce VolCut

Nowoczesne maszyny VolCut to połączenie dwóch systemów cięcia: plazmowego i gazowego. Ten pierwszy zapewni Ci wysoką precyzję wycinanych detali, bezkonkurencyjną jakość efektów pracy oraz bardzo szybki czas wykonywania zadań. Cięcie plazmowe wspiera system HydroCut, który dzięki osłonie mgły wodnej zagwarantuje gładkie krawędzi, brak przebarwień wycinanego detalu i najwyższą jakość pracy.

Podobnie jak w innych maszynach naszej marki, proces cięcia charakteryzuje się niezwykłą precyzją i dokładnością. Nie wymaga on podgrzewania materiału, zapewnia wąską szczelinę cięcia, a zakres grubości blachy zaczyna się już od 1 mm. W porównaniu z innymi technikami obróbczymi koszt pracy wypalarki plazmowej jest o wiele niższy, więc zapewni Ci sporo oszczędności.

System tlenowo-paliwowy w VolCut 200-400

Klasa maszyn VolCut, w odróżnieniu od innych urządzeń naszej marki, korzysta dodatkowo z systemu tlenowo-paliwowego, który znacznie rozszerza jej możliwości.

Technologia ta odpowiada za cięcie o wiele grubszego materiału niż rozwiązanie plazmowe. Możesz więc z powodzeniem pracować w blachach, których grubość sięga nawet 150 mm. Brak perfekcyjnej precyzji typowej dla cięcia plazmowego wynagradza prędkością pracy i radzeniem sobie z dowolnym surowcem, zarówno żelaznym, jak i nieżelaznym stopem materiałów oraz wszelkim rodzajem stali.

Wodny Stół Roboczy CNC

Wielką zaletą wycinarki plazmowo-gazowej VolCut 200-400 jest drugi co do wielkości wodny stół roboczy, który świetnie się sprawdza w przypadku obu technik cięcia. Jego większe wymiary pozwalają pracować z szerszym zakresem materiałów, więc decydując się na niego, jeszcze bardziej rozszerzysz swoje możliwości. W zasięgu Twojej ręki będą też inne liczne korzyści. Twój park maszyn zyska na wydajności, jeśli zdecydujesz się na wycinarkę plazmowo-gazową VolCut 200-400. Nasza sterowana numerycznie maszyna wniesie nową jakość do procesów produkcyjnych, na których Ci zależy. Pomoże jej w tym stół wodny roboczy, dzięki któremu maszyna ogranicza emisję gazów i zużycie materiałów oraz surowców. Do tego nie musisz inwestować w system filtracyjny, ponieważ palnik gazowy gwarantuje czystą pracę.

Uniwersalność wypalarki plazmowo-tlenowej VolCut

Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem dostępnym na rynku jest połączenie obróbki techniką plazmową z tlenowo-paliwową w jednej kompaktowej maszynie. Nasza wycinarka VolCut 200-400 wyposażona jest w obie technologie oraz stół roboczy obsługujący nieco większe formaty blach. Sprawdzi się ona perfekcyjnie w każdym średnim i dużym przedsiębiorstwie, które nastawione jest na zoptymalizowanie swoich procesów produkcyjnych i najwyższą jakość pracy.

Cechy szczególne obrabiarki VolCut 200-400

  • dwa systemy tnące, plazmowy i gazowy,
  • sprawdzona bezawaryjność,
  • olbrzymia nośność dzięki większym parametrom,
  • łatwość transportu mimo wielkości,
  • wysoka ergonomia pracy,
  • cięcie od 1 mm do aż 150 mm,
  • legendarna wytrzymałość na uszkodzenia,
  • systemy hydrocut.

Precyzja pracy wypalarki kluczem do oszczędności

Precyzja pracy łuku plazmowego oraz płomienia tnącego bierze się z pomysłowości naszych specjalistów, którzy zastosowali w maszynie VolCut 200-400 Precyzyjne Sterowanie Numeryczne (CNC). Technologia ta sprawia, że obróbka termiczna materiałów w Twojej firmie wejdzie na wyższy poziom i pomoże osiągnąć wymarzone efekty.

Przy okazji najlepszego cięcia dostępnego na rynku, Twoje przedsiębiorstwo zyska też istotne oszczędności. Bezawaryjność sprawia, że maszyny naszej marki pracują tak samo sprawnie i efektownie przez wiele lat użytkowania, już od pierwszego uruchomienia. To sprawdzone na całym świecie rozwiązanie jest w zasięgu Twojej ręki.

 


Poznaj wypalarkę plazmowo-gazową VolCut 200-400

Wyposażona w dwa systemy tnące i jeszcze większy wodny stół roboczy, umożliwi Ci wprowadzenie nowej jakość do swojej firmy.