Home / Wypalarki plazmowe / VolCut 200-600

Najlepsza wypalarka plazmowo-gazowa VolCut 200-600

Poznaj największą maszynę w ofercie CNC aktualnie dostępną na rynku.
Sięgnij po jeszcze więcej mocy i wydajności z wypalarką plazmowo-gazową VolCut 200-600. Dzięki wyposażeniu w dwie różne głowice do obróbki termicznej blach o grubości nawet 150 mm odpowie na większość potrzeb każdego średniego i dużego przedsiębiorstwa. Bezkonkurencyjnie wesprze i obniży koszty wszystkich procesów produkcyjnych w Twojej firmie. Jako maszyna o największym polu roboczym i największej nośności może wykonywać najbardziej wymagające zadania.

vulcut 200-600

Wypalarka plazmowo-gazowa VolCut 200-600 to rozwiązanie typu „2 w 1”, ponieważ jest wyposażona w dwa systemy tnące, które dedykowane są różnym zadaniom. W połączeniu z wymiarami stołu daje to prędkość przejazdu równą aż 28 000 mm/min. Jest to najszybciej i najefektowniej pracująca maszyna z naszej oferty oraz najlepsza w swojej klasie na światowym rynku. Jej nadprzeciętne możliwości sprawiły, że znalazła wielu klientów wśród krajowych i zagranicznych przedsiębiorców. Ta bezkonkurencyjna konfiguracja parametrów zapewni Ci niejeden produkcyjny sukces.

W tym modelu maszyny nie odpuściliśmy również w kwestii zwartej i kompaktowej budowy. VolCut 200-600, mimo dużych wymiarów i ciężaru, pozostaje urządzeniem odpornym na uszkodzenia, łatwym w transporcie i przygotowaniu do uruchomienia. Posiada ona również system HydroCut, który dodatkowo doskonale wspiera jej plazmowe cięcie.

Plazma w obrabiarce klasy VolCut

Nasz największy kombajn plazmowo-gazowy VolCut 200-600 posiada najbardziej precyzyjne cięcie plazmowe ze wszystkich maszyn tej klasy na rynku. Proces cięcia przebiega podobnie, jak w innych naszych maszynach, ale tylko urządzenia klasy VolCut są wspierane przez system HydroCut. Jego zastosowanie sprawia, że dzięki osłonie mgły wodnej efekty pracy są najwyższej jakości. W ten sposób osiągniesz wyjątkowo gładkie krawędzie i brak przebarwień wycinanego detalu.

Nasze cięcie plazmowe, w porównaniu z innymi technikami obróbczymi, gwarantuje niższe koszty pracy wypalarki plazmowej. Bezproblemowo poradzi sobie z blachami o grubości zaczynającej się już od 1 mm. Możesz mieć pewność, że inwestycja z wypalarkę plazmową VolCut 200-600 bardzo szybko Ci się zwróci w postaci oszczędności pieniędzy i czasu.

Wodny stół roboczy

Dla wypalarki plazmowo-gazowej VolCut 200-600 zaprojektowaliśmy największy wodny stół roboczy, świetnie współpracujący z obiema technikami cięcia. Możesz więcej swobodnie pracować z materiałami o grubości nawet 150 mm i w największych rozmiarach dostępnych na rynku. Wymienione cechy stołu roboczego CNC z całą pewnością rozszerzą możliwości Twojego procesu produkcyjnego.

Pamiętaj też, że nasze maszyny sterowane są numerycznie, co w połączeniu ze stołem wodnym tych rozmiarów, gwarantuje bezkonkurencyjnie wysoką jakość pracy i jej czystość. Ogranicz więc emisję gazów i zużycie materiałów oraz surowców w swojej firmie, a także uniknij konieczności inwestowania w system filtracyjny. Postaw na łatwą i czystą pracę z maszynami CNC.

Najbardziej uniwersalne wypalarki klasy VolCut

Uniwersalność wypalarki VolCut 200-600 tkwi w połączeniu największego stołu roboczego oraz dwóch różnych technik obróbki metalu.

Cięcie plazmowe wspierane przez system HydroCut gwarantuje Ci bezkonkurencyjną precyzję detalu, a cięcie paliwowo-gazowe pracę z bardzo grubymi blachami.

Wodny stół roboczy dopełnia listę zalet rozmiarem 1x6m, co sprawia, że żadna wielkość materiału nie będzie dla Ciebie problematyczna w obróbce. Uniwersalność wycinarki plazmowo-gazowej VolCut 200-600 oznacza brak ograniczeń dla Twojego przedsiębiorstwa.

Cechy szczególne obrabiarki VolCut 200-600

  • dwa systemy tnące, plazmowy i gazowy,
  • sprawdzona bezawaryjność,
  • olbrzymia nośność dzięki najwyższym parametrom,
  • łatwość transportu mimo wielkości,
  • wysoka ergonomia pracy,
  • cięcie od 1 mm do aż 15 0mm,
  • legendarna wytrzymałość na uszkodzenia,
  • system hydrocut.

Precyzja i jakość wypalarki sterowanej numerycznie

Precyzyjne Sterowanie Numeryczne (CNC) maszyn sprawia, że kierowanie urządzeniami tnącymi w urządzeniu VolCut 200-600 odbywa się z wielką dokładnością. Korzystają na tym oba systemy zastosowane w tej maszynie, więc zarówno praca łuku plazmowego, jak i płomienia tnącego zestawu tlenowo-gazowego, jest na najwyższym poziomie. Efekty zobaczysz już po pierwszym uruchomieniu.

Niezwykle obecnie pożądana oszczędność czasu i pieniędzy jest w zasięgu Twojej ręki. Stawiając na naszą maszynę VolCut 200-600 zapewniasz rozbudowanie swojego parku maszyn o urządzenie, które pracuje bezawaryjnie przez wiele lat codziennego użytkowania. Łatwość obsługi, oszczędność materiałów i wysoka jakość idąca w parze z imponującym czasem realizacji pracy, to Twój klucz do dynamicznego rozwoju swojego przedsiębiorstwa.

 


Najlepsza wypalarka plazmowo-gazowa VolCut 200-600

Poznaj największą naszą maszynę CNC aktualnie dostępną na rynku.