Home / O firmie

Manufaktura Michał Grzębski to polski producent specjalizujący się w sprzedaży maszyn oraz urządzeń sterowanych komputerowo, działający w sektorze MŚP. Mimo stosunkowo niedługiej obecności na rynku maszyn CNC, firma prężnie rozwija swoją działalność, stając się silną konkurencją dla dużych koncernów przemysłowych.

Połączenie zasobów, wiedzy, kompetencji i doświadczenia zatrudnionych fachowców tworzy technicznie zaawansowaną i kompleksowo działającą organizację, która jest wiarygodnym oraz przewidywalnym partnerem biznesowym.

Dzięki współpracy z zagranicznymi kontrahentami oraz regularnemu uczestnictwu w targach branżowych organizowanych w kraju i za granicą, firma na bieżąco śledzi trendy rozwojowe, co skutkuje nastawieniem na wykorzystywanie nowoczesnych rozwiązań w prowadzonej działalności produkcyjnej.

Jako dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, Manufaktura Michał Grzębski stosuje najnowocześniejsze technologie w branży CNC oraz wykorzystuje zaawansowane technicznie oprogramowania CAD, co gwarantuje wykonywanie zleceń na najwyższym poziomie i skuteczne zaspokajanie wymagań Klientów. Otwartość na oczekiwania klienta, elastyczność zespołu oraz szybkość przepływu informacji w połączeniu z rozbudowanym parkiem maszynowym oraz innowacyjnością stosowanych rozwiązań tworzą wyjątkowy atut w relacjach partnerskich.

Certyfikat ISO

Manufaktura dba o wysoki poziomu innowacyjności w procesach produkcji, których efektem są maszyny wytwarzane z najwyższej jakości surowców, przystosowane do cięcia i obróbki metalu na wielu płaszczyznach użytkowych.

Misją firmy Manufaktura Michał Grzębski jest zapewnianie najwyższych standardów obsługi oraz dostarczanie kompleksowych rozwiązań technologicznych gwarantujących przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym.

W prowadzonej działalności firma stawia również na ekoinnowacje, co przedkłada się na wytwarzanie nowych produktów w oparciu o proekologiczne technologie. Tym samym w założeniach przedsiębiorstwa leży dążenie do zrównoważonego rozwoju opartego na harmonijnym wzroście gospodarczym, zgodnego z politykami horyzontalnymi Unii Europejskiej i środowiska naturalnego.

Głównym założeniem i celem firmy Manufaktura Michał Grzębski jest sprzedaż maszyn CNC i materiałów eksploatacyjnych. Jednocześnie firma nastawiona jest na zapewnienie długoterminowych relacji biznesowych ze swoimi klientami.

Gwarantując wsparcie techniczne oraz szybką reakcję serwisową, przedsiębiorstwo dokłada wszelkich starań, by współpraca przebiegała w sposób sprawny na każdym etapie realizacji projektu. Realizując postawione cele, firma nie zapomina o wpływie swojej działalności na środowisko naturalne. Dla firmy Manufaktura Michał Grzębski bardzo ważnym aspektem jest ekologia, dbanie o czystość powietrza, redukcja hałasu, a przede wszystkim bezpieczeństwo stosowanych rozwiązań.
 


O firmie - Manufaktura - sprzedaż maszyn CNC

Połączenie zasobów, wiedzy, kompetencji i doświadczenia zatrudnionych fachowców tworzy technicznie zaawansowaną i kompleksowo działającą organizację, która jest wiarygodnym oraz przewidywalnym partnerem biznesowym.