Home / Wypalarki plazmowe

Polski producent maszyn CNC

W naszej ofercie znajdziesz maszyny sterowane numerycznie, które w całości projektowane i wytwarzane są w Polsce. Nad procesem czuwa zespół doskonałych specjalistów, nieustannie poszukujący najlepszych i najwygodniejszych rozwiązań na rynku.

Większość naszej produkcji stanowią wypalarki plazmowe o konstrukcji kompaktowej, które cieszą się największym uznaniem w kraju i za granicą. Są produktem nie tylko wysokiej jakości, ale też bardzo elastycznym. Pola robocze wycinarek CNC idealnie współpracują z dostępnymi na rynku najpopularniejszymi arkuszami blach.

Poza portalowymi wycinarkami plazmowymi oferujemy wypalarki plazmowo-gazowe, które również możemy zbudować pod Twoje potrzeby. Wystarczy, że złożysz indywidualne zamówienie. Rozmiary pól roboczych naszych maszyn sięgają 4 metrów szerokości i 46 metrów długości, a uzbroić je można w źródło zasilania o dowolnym amperażu.

Naszą misją jest zapewniać Ci pomoc w realizacji procesów produkcyjnych, optymalizacji czasu i kosztów pracy. Dzięki ogromnemu doświadczeniu produkcyjnemu i sprawdzonej strategii wspieramy Cię na każdym kroku korzystania z naszych produktów. Z nami nigdy nie zostaniesz bez fachowego doradztwa i opieki.

Jakość i precyzja

Poznaj główne zalety naszych maszyn. Zobacz, czym od lat wyróżniają się wycinarki plazmowe, jak i rozwiązania plazmowo-tlenowe CNC:
  • Wysoka jakość konstrukcji i komponentów.
  • Prosta, intuicyjna obsługa i łatwy transport.
  • Wyjątkowo wysoka precyzja pracy.
  • Tylko sprawdzone, światowe rozwiązania.

Postaw na praktyczne i nowoczesne rozwiązanie

Jako sieć dealerska maszyn CNC dostarczamy kompleksowe rozwiązania plazmowe dopasowane do Twoich potrzeb. Praktycznie od ręki masz dostęp do standardowych wycinarek plazmowych, które sprawnie wysyłamy do Ciebie z naszych magazynów. Czas oczekiwania na wypalarkę plazmowo-tlenową jest bezkonkurencyjnie krótki w porównaniu do innych producentów obrabiarek plazmowych.

Nasza seryjna produkcja gwarantuje pełną powtarzalność komponentów w ramach jednego modelu. Dla Ciebie oznacza to łatwość montażu, serwisowania, oszczędność czasu i pieniędzy, a także najlepsze rozwiązanie, które nieustannie jest udoskonalane.

Komplet produktu stanowi ploter plazmowy powstający w firmowym zakładzie produkcyjnym, kompresor śrubowy oraz agregat plazmowy.

Odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb amperaż agregatu zapewni Ci najwyższą jakość krawędzi detalu i bezawaryjną, długoletnią pracę. Kompresor śrubowy zagwarantuje za to idealne dla agregatu plazmowego parametry jakościowe powietrza. Taki komplet możesz przeznaczyć zarówno do użytku przemysłowego, jak i dla małej, rodzinnej firmy.

 


Wypalarki plazmowe - Manufaktura - sprzedaż maszyn CNC

Komplet produktu stanowi ploter plazmowy powstający w firmowym zakładzie produkcyjnym, kompresor śrubowy oraz agregat plazmowy.