Home / Wypalarki plazmowe / VolCut 150-300

Wycinarka plazmowo-gazowa VolCut 150-300

VolCut 150-300 to nasza nowoczesna maszyna plazmowo-gazowa do wycinania arkuszy blach, która doskonale sprawdzi się u małych, średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych.
Dzięki wyposażeniu w dwie głowice ma większy zakres możliwości niż maszyny klasy Silver lub Speed. Jest w stanie skrócić czas i zmniejszyć koszty procesów produkcyjnych.

Vulcut 150x300

Wycinarka plazmowo-gazowa CNC, nazywana również obrabiarką plazmowo-tlenową, jest zaprojektowana do pełnej pracy ciągłej zarówno z plazmą, jak i systemami gazowymi. Ten drugi pozwoli Ci przyspieszyć czas realizacji procesu, ale wykona pracę nieco mniej precyzyjnie od plazmy. Wiemy jednak, że istnieją różnego typu zamówienia i obie głowice znajdują wiele zastosowań.

Kompaktowa konstrukcja oraz wymiary pola roboczego, które wynoszą 1,5x3m, zapewniają Ci nie tylko łatwość w transporcie i odporność na uszkodzenia. W zasięgu Twojej ręki jest urządzenie „2 w 1”, które odpowie na zróżnicowane potrzeby Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki niemu przetniesz każdą blachę, ponieważ rozpiętość grubości materiału zaczyna się od 1 mm i może sięgać aż 150 mm.

Plazma w obrabiarce o dwóch głowicach

Klasa maszyn VolCut charakteryzuje się wyposażeniem w dwie głowice: plazmową i gazową. Wybierając obrabiarkę VolCut 150-300 zyskujesz między innymi bezkonkurencyjnie najlepsze cięcie plazmowe, które gwarantuje Ci szybką pracę w materiale, jak i wysoką precyzję wycinanych detali. W tej klasie maszyn pojawia się też system HydroCut, czyli praca łukiem plazmowym w osłonie mgły wodnej, co zapewni Ci najwyższą jakość pracy, gładkość krawędzi oraz brak przebarwień wycinanego detalu.

Proces cięcia zachodzi tak samo, jak w innych naszych urządzeniach, czyli nie wymaga podgrzewania materiału, szczelina cięcia jest wąska, a zakres grubości blachy bardzo szeroki, bo zaczynający się już od 1 mm. Weź też pod uwagę, że koszty pracy przecinarki plazmowej CNC są bardzo niskie i zapewnią Ci sporo oszczędności. Nasz zautomatyzowany palnik plazmowy jest więc doskonałym rozwiązaniem, które wniesie nową jakość do Twojego przedsiębiorstwa.

Tlen i wycinarka plazmowa

System tlenowo-paliwowy stosowany w naszej wycinarce VolCut 150-300 jest sprawdzoną i cenioną metodą termicznej obróbki blach. Dzięki tej technologii możesz ciąć materiał o dużej grubości, z czym nie radzą sobie tak dobrze rozwiązania plazmowe. Wybierając naszą wycinarkę plazmowo-gazową z łatwością poradzisz sobie też z dowolnym surowcem, zarówno żelaznym, jak i nieżelaznym stopem materiałów oraz wszelkimi rodzajami stali.

Uniwersalność wypalarki plazmowo-tlenowej VolCut

Wypalarka plazmowo-gazowa VolCut 150-300 jest bezkonkurencyjnie najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem na światowym poziomie w swojej klasie. Łącząc w sobie zalety obróbki technikami plazmową oraz tlenowo-paliwową, daje Ci jeszcze więcej możliwość pracy z materiałem o grubości od 1 mm do aż 150 mm. Jej wielkim atutem jest też kompaktowa budowa, ułatwiająca wszelki transport i stół wodny, który nie wymaga systemów filtro-wentylacyjnych.

Wodny Stół Roboczy VolCut wycinarki 150-300

Nasza wycinarka plazmowo-gazowa VolCut 150-300 znajduje szerokie spektrum odbiorców nie tylko ze względu na operowanie dwoma technikami obróbki metalu. Jej wielką zaletą jest wodny stół roboczy, który pomoże wygenerować niemałe oszczędności i zapewni nową jakość realizacji celów produkcyjnych. Urządzenie CNC zagwarantuje Ci też możliwość pracy z blachami o grubości do 150 mm w najpopularniejszych rozmiarach dostępnych na rynku.

Sterowana numerycznie wycinarka plazmowa wnosi nową jakość do Twojego parku maszyn. Stół wodny plotera plazmowego VolCut 150-300 uzbrojonego dodatkowo w palnik gazowy, zapewnia łatwą i czystą pracę bez konieczności stosowania systemów filtracyjnych. Do tego ogranicza emisję gazów i zmniejsza zużycie materiałów oraz surowców. Tak skonfigurowana wycinarka świetnie sprawdzi się nawet przy najtrudniejszych wyzwaniach produkcyjnych.

Cechy szczególne obrabiarki VolCut 150-300

  • dwa systemy tnące,
  • sprawdzona bezawaryjność,
  • olbrzymia nośność,
  • łatwość transportu,
  • wysoka ergonomia pracy,
  • cięcie od 1 mm do aż 150 mm,
  • legendarna wytrzymałość,
  • system HydroCut.

Oszczędzaj dzięki precyzji pracy wypalarek plazmowych

Za wysoką jakość i perfekcyjną precyzję obróbki materiałów w urządzeniu VolCut 150-300 odpowiada Precyzyjne Sterowanie Numeryczne (CNC). Dzięki tej technologii możesz oczekiwać od łuku plazmowego i płomienia tnącego zestawu tlenowo-gazowego naszej wypalarki efektów, których Twoja firma jeszcze nigdy nie osiągnęła.

Gwarantujemy Ci bezawaryjność, bezkonkurencyjną jakość urządzenia, a co za tym idzie oszczędność czasu i pieniędzy. Starannie zaprojektowana przez naszych inżynierów wypalarka VolCut 150-300 jest sprawdzoną maszyną, która bez wiele lat pracuje bez najmniejszego zarzutu, zawsze tak samo precyzyjnie realizując zlecone zadania.
 


Wycinarka plazmowo-gazowa VolCut 150-300

VolCut 150-300 to nasza nowoczesna maszyna plazmowo-gazowa do wycinania arkuszy blach, która doskonale sprawdzi się u małych, średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych.